Yalnızca Yüzde 1’i Fotoğraftaki Saklı kumandayı 20 saniyede görebiliyor! Başarabilir misin?

Göreceğiz bu optik illüzyon testinde bulmanız için gereken kuralları açıklamadan evvel ne bulmanız gerektiğini sizlere anlatalım. Bu göreceğiniz karmaşık fotoğrafta gizlenmiş bir uzaktan kumanda yer alıyor.

KUMANDAYI 20 SANİYE İÇERİSİNDE BULABİLECEK MİSİN?

Birçok meskende kullanılan ve yer alan bu uzaktan kumanda aslında insan gözünün bir oldukça aşina olduğu bir objedir ve olağan kaidelerde çarçabuk bulunabilir. Ancak günümüzde bir şeyi kaybettiğimizde yahut yerini unuttuğumuzda dakikalarca o kaybedilen şeyi de aradığımız bir gerçektir. Bunlara da bir uzaktan kumanda örnek gösterilebilir, tahminen de televizyonun yanında, gözümüzün önünde duran şeyi göremez oluruz ve bu göremediğimiz şey bizi çıldırtırken daha sonrasında yerini bulduğumuzda ise pek de beğenilen olmayan yorumlarda bulunabiliriz.

Bugün göreceğiniz optik illüzyonda birebir gerçekte bir uzaktan kumandayı kaybettiğinizde göreceğiniz misal şeylerin bulunduğu bir fotoğrafta, gizlenmiş bir uzaktan kumanda yer alıyor. Bu meydan okumada ise sizlere mobilya yığını içindeki bir uzaktan kumandayı 20 saniyede bulup bulamayacağınızı soruyoruz. Şayet bu kumandayı 20 saniye içerisinde bulursanız bu testi yapanlar ortasında yüzde 1 içerisinde bulunacaksınız.

TESTE BAŞLAMADAN EVVEL UYMANIZ GEREKEN KURALLAR

Aşağıda yer alan görsele bakmadan evvel lütfen kuralları okuyunuz ve testin başarılı olması ismine lütfen kurallara uyunuz.

  1. Resme bakmadan evvel 5 saniye boyunca gözlerinizi kapalı tutun
  2. Zihninizi gereksiz sesler ve dikkat dağıtıcı şeylerden arındırın
  3. Gözlerinizi açın ve fotoğrafta yer alan uzaktan kumandayı 20 saniye içerisinde bulmaya çalışın
  4. Kumandayı kaç saniyede bulduğunuzu yorumlarda bize belirtin

Eğer hazırsanız artık resme bakabilirsiniz.

KUMANDAYI GÖREBİLDİNİZ Mİ?

Evet, şuan burayı okuyorsanız muhtemelen fotoğrafta yer alan uzaktan kumandayı bulmuşsunuzdur. Birçok mobilyanın bulunduğu bu fotoğrafta uzaktan kumandayı bulmak bir epey sıkıntı, bunu kabul ediyoruz. Birinci başta gözünüze bir uzaktan kumanda hariç her şey dikkat alımlı gelmiş olabilir, pekala uzaktan kumanda gözünüze dikkat alımlı geldi mi?

Umuyoruz ki 20 saniye içerisinde uzaktan kumandayı bulmuşsunuzdur lakin bulamadıysanız da üzülmeyin. Bu testi yapan yüzlerce kişi ortalama 40 saniyede bu uzaktan kumandayı bulabilmiş lakin biz burada yüzde 1’e girecek, kazananları arıyoruz. Şayet bu karmaşa içerisinde 20 saniyede bir uzaktan kumandayı yakalayabildiyseniz kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

HALA BULAMADIYSANIZ ÜZÜLMEYİN

Resimde yer alan uzaktan kumandayı bulamayanlar için ise tüyo vermek gerekirse, bu testlerde çoklukla üst taraftan başlayıp aşağı hakikat inilmesi önerilir. Bu tüyoya uymanız durumunda ise rahatlıkla kumandayı bulacaksınız, bize güvenebilirsiniz.

MAALESEF SİZİN İÇİN DAHA FAZLA UMUT BULUNMUYOR

Bu tüyoyu kullanarak bulduysanız optik illüzyonlarda sizin için hala bir umut var demektir. Lakin bulamadıysanız üzgünüz, sizin için optik illüzyonlarda umut kalmamıştır ve siz bu fotoğraf içerisinde kaybolmuşsunuz demektir.

Umarız optik illüzyon testimizi beğenmişsinizdir ve yüzde 1 içinde olamasanız da bu karmaşa içerisinde kumandayı bulma yeteneğine sahipsinizdir. Bu testi beğendiyseniz aşağıda sizler için hazırladığımız öteki illüzyon testlerine göz atabilirsiniz. Kumandayı bulan şanslı kişilerdenseniz yorumlarda kaç saniyede bulduğunuzu bize belirtmeyi de unutmayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.