Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun kasığına kadar açtığı elbisesi olay oldu…

1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen ve 10 yaşına kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, annesi ve babasının ayrılığından sonra kardeşi ve annesiyle İstanbul’a taşındı.

11 yıldır voleybol oynayan birebir vakitte son üç yıldır beach voleybol okul kadrosunda da yer alan 1.70 uzunluğundaki Aleyna, yeni bir maceraya atıldı.

Bu macerasına TV8 ekranlarının en beğenilen müsabakası Survivor 2021’de başlayan Kalaycığlu, halleriyle izleyicilerin beğenisini topladı.

Gönüllüler ekibinde verdiği gayretlerin akabinde 24 Haziran 2021 tarihinde açıklanan SMS oylamasıyla hayallerine veda eden Aleyna, müsabakada seslendirdiği müzikle sesinin hoşluğunu de ortaya koymuştu.

Survivor Aleyna olarak hafızalara kazınan Kalaycıoğlu, müsabakanın akabinde kelamlarını Oğuzhan Koç’un yazdığı yapımcılığını da Berkay’ın üstlendiği ‘Bedelini Ödedim’ müziğiyle müzik dünyasına atıldı.

İkilinin düeti toplumsal medyayı salladı

Survivor’dan sonra ünlenen Aleyna, son vakitlerde hem toplumsal medya pozları hem de müzik mesleğiyle isminden kelam ettiriyor.

Aleyna Kalaycıoğlu son olarak ünlü müzikçi Murat Dalkılıç ile gündeme geldi.

Survivor Aleyna, Murat Dalkılıç ile birebir sahneyi paylaştı.

İkilinin birlikte müzik söylediği anlar çok konuşulurken, Kalaycıoğlu’nun kasığına kadar açtığı elbisesi tüm dikkatleri topladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.