Konut basan damat ve babasına meydan dayağı

Edirne’de konutu terk eden eşinin sığındığı kayınpederi Mehmet Özdemir’in konutunu tüfekle basan Özgür Civanım ile babası Mehmet Civanım, çıkan arbedede tekme tokat dövüldü. Öfkeli kalabalığın elinden polis tarafından kurtarılan baba- oğlu, hastanede tedaviye alındı. Arbede sırasında 2 polis de hafif yaralandı.

Olay, saat 21.00 sıralarında, Yeniimaret Mahallesi Belediye Konutları mevkisinde meydana geldi. Özgür Civanımın ismi öğrenilemeyen eşi, çıkan tartışmanın akabinde bir müddet evvel konutu terk edip babası Mehmet Özdemir’in konutuna gitti.

MESKENİ BASTILAR

Bu nedenle iki aile ortasında hasımlık oluştu. Özgür Civanım, bugün babası Mehmet Civanım ile birlikte yanlarına aldıkları av tüfeğiyle birebir mahallede oturan kayınpederinin konutunu bastı. Taraflar ortasında tartışma çıktı.

Mehmet Civanım, av tüfeğiyle rastgele ateş açtı. Baht yapıtı yaralanan olmazken, Özdemir’in yakınları ve komşuları Özgür Civanım ile babası Mehmet Civanım’a saldırdı.

KALABALIĞIN ELİNDEN GÜÇ ALINDILAR

İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Baba ve oğlu, kalabalığın elinden zahmetle alındı. Bu sırada 2 polis memuru da arbedede hafif yaralandı.

Yaralı baba- oğul ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Polis memurlarına ise olay yerinde ayakta müdahale edildi. Polis, olay sonrası 3 kişiyi gözaltına aldı.

Vilayet Emniyet Müdürü Mustafa Alçalar da olay yerine gelerek, bilgi aldı. Mahallede yeni bir olay yaşanmaması için tedbir alındı. (DHA)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.