Göztepe’nin yabancı lideri Ankersen birinci sefer tribünde

Göztepe’nin yeni sahibi ve lideri Danimarkalı iş insanı Rasmus Ankersen, kadrosunun iç alanda Erzurumspor FK ile oynadığı maçı tribünden takip etti. Müsabakada Göztepe taraftarı, harika bir koreografiye gösteriye imza attı.

Spor Toto 1. Lig’in ikinci hafta maçında Göztepe, Erzurumspor FK’yi konuk etti. Müsabaka 44. dakikada Hüsamettin Yener ve Aaron Olanare’nin 81. dakikada penaltıdan kaydettiği karşılıklı gollerle 1-1 berabere sona erdi.

Mücadeleyi geçtiğimiz günlerde Göztepe’nin yüzde 70 payını devralan Sport Republic şirketinin CEO’su ve Göztepe’nin yeni lideri Danimarkalı iş insanı Rasmus Ankersen de takip etti. Ankersen’e Göztepe’nin eski sahibi Mehmet Sepil ve Sport Republic Lideri Henrik Kraft da eşlik etti.

Karşılaşmayı locadan takip eden Ankersen, vakit zaman telefonuyla stadyumdaki atmosferi görüntüledi.

GÖZTEPE TARAFTARINDAN KOREOGRAFİ ŞOV

Spor Toto 1. Lig’in ikinci haftasında Göztepe’nin Erzurumspor FK’yi konuk ettiği maç öncesinde Göztepe taraftarı süper bir koreografi hazırladı.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, seremoni esnasında kale ortası tribünün tamamını kapsayan bir koreografi yaptı. Koreografide Göztepe’nin 60’lı yılların sonunda Avrupa’da elde ettiği başarılı sonuçlara ve sonuçların devrin gazete kupürlerine yansıyan haberlere yer verildi. Koreografinin orta kısmında ise dev bir Göztepe arması yer aldı.

Koreografinin açılmasıyla birlikte tüm taraftarlar söyledikleri tezahüratlarla gruplarına takviye oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.