God of War Ragnarok’a özel Dual Sense geliyor!

Bu yılın başlarında, God of War: Ragnarok’a ilk bakış, bize İskandinav mitolojisinin Savaş Tanrısı Tyr’ı arayan bir baba ve oğlu gösterdi. Eylül State of Play etkinliği sırasında ortaya çıkan yeni fragmanda, görünüşe göre onu, amaçlarını, arayışlarını ve hatta sözde Tanrılık hakkında bildiklerini sorgularken buldular.

Kratos‘un bu sefer oğlunun liderliğini takip ettiği görünen karmaşık bir hikayeyi anlatan bir fragman. Birlikte, kadere ve kehanete bağlı olup olmadıklarına veya kendi kaderlerini mi oluşturacaklarına karar verecekler ve tüm bunlar, Blades of Chaos ve Leviathan Axe gibi tanıdık silahları kullanırken çarpıcı görseller ve hızlı tempolu dövüşlerden oluşan bir geçit töreni eşliğinde gösteriliyor.

God of War Ragnarok’a özel Dual Sense geliyor!

Hikaye ipuçları ve aksiyon arasında, fragman kesinlikle 2018’in God of War’a layık bir halefi gibi görünen şeyi anlatıyor – ancak bu, 9 Kasım’da piyasaya sürüldüğünde sizi oyunu almaya ikna etmek için yeterli değilse, Sony özel bir sınırlı sürüm denetleyicisi hile yapabilir. God of War Ragnarok DualSense kablosuz kontrol cihazı, kurt ve ayı ile süslenmiş mavi ve beyaz renkte. İki tonlu tasarım o kadar incelikli ki, muhtemelen onu bir bakışta God of War kravatı olarak tanıyamazsınız. Öte yandan, iğrenç derecede çirkin de değil.

God of War: Ragnarok ve sınırlı sayıdaki oyun kumandası 9 Kasım’da çıkacak. Kontrolör için ön siparişler 27 Eylül’de açılıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.