Beşiktaş’ın Gabriel Pires ile ilgilendiği savı

Yeni dönem öncesinde alternatifli bir takım oluşturmak için düğmeye basan Beşiktaş, bu doğrultuda çalışmalarına orta vermeden devam ediyor. Destek konusunda önceliğini forvete veren idare, buna karşın kadronun öteki bölgeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah-beyazlıların, orta saha için Benfica’dan Gabriel Pires‘i düşündüğü ileri sürüldü.

BEŞİKTAŞ, BENFICA İLE GÖRÜŞME HALİNDE

Fanatik’in haberine nazaran, siyah-beyazlılar son olarak gündemine Portekiz grubu Benfica’dan Gabriel Pires’i aldı. Geçen dönemi Katar Ligi takımı Al-Gharafa’da kiralık olarak geçiren 28 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu için idarenin, Benfica ile görüşmelere başladığı bildirildi. Beşiktaş’ın, tecrübeli oyuncunun menajerini de görüşmelerde bulunmak üzere İstanbul’a davet ettiği tabir edildi.

JUVENTUS’TA DA FORMA GİYDİ

Geçen dönem Katar Ligi grubunda 30 müsabakaya çıkan Pires, 7 gol ve 8 asistlik performans ortaya koymuştu. Mesleğinde daha evvel; Juventus, Livorno ve Leganes üzere kulüplerde forma giyen Pires, orta sahanın merkezine ek olarak ön libero ve 10 numara çizgilerinde da vazife yapabilmesiyle tanınan bir isim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.