Ben Bu Cihana Sığmazam Süheyla kimdir? Gerçek ismi nedir? Pelin Uluksar biyografisi ve rol aldığı üretimler

ATV ekranları çabucak hemen her döneme damgasını vuran ve birbirinden kaliteli dizilerle izleyicilerinin isteklerini karşılamaya devam ediyor. Bununla birlikte ATV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam isimli dizinin oyuncu takımındaki isimler ve karakterler herkes tarafından merakla araştırılıyor. Diziyi heyecan ve merakla bekleyen izleyiciler Ben Bu Cihana Sığmazam’ın Süheyla karakterini ve onu canlandıracak olan Pelin Uluksar’ın kim olduğunu merakla araştırıyorlar.

ATV ekranlarında yayınlanarak reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin herkesi şok edici final kararının akabinde Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi olacak olan 20 Eylül 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam isimli dizinin karakterleri ve oyuncularıyla birlikte herkes tarafından konusu merakla araştırılıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM’IN SÜHEYLA KARAKTERİ KİM?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan Süheyla karakterini canlandıracak olan oyuncu Pelin Uluksar’dır. Epey hoş ve alımlı oyuncu Pelin Uluksar, daha öncelerde de pek çok projeyle kamera karşısına geçmiştir.

PELİN ULUKSAR KİMDİR?

Pelin Uluksar, 25 Eylül 1994 tarihinde İstanbul vilayetinde dünyaya gelmiştir. Pelin Uluksar, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Eğitimini aldıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro kısmından mezun olmuştur.

Pelin Uluksar, 2018 yılında yapılan Bir Mecnun Rüzgar (2018) dizisinin Melis Rengin karakterini canlandırmasıyla mesleğinde yükselmiştir.

Pelin Uluksar, Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Memleketler arası Micheal Chekhov Atölyesi’nde oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.

Oyunculuk mesleğinin merdivenlerine tırmanmaya başladığı birinci proje olan 2016 yılında No:309 (2016) dizinin Nergis Yenilmez karakterini canlandırarak başlayan Pelin Uluksar, bu dizinin akabinde 2018 yılında de Bir Meczup Rüzgar dizisinde rol almıştır.

Pelin Uluksar’ın müzik söylemeyi sevdiği ve sesinin hoş olduğunu da belirtmekte yarar var.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.