Ayak parmağınızın uzunluğu kişiliğinizi ortaya çıkarıyor! İşte ayak parmaklarınıza nazaran karakter tahlili yapan kişilik testi

Ayak parmaklarınızın bile karakter özelliklerinizi açığa çıkarabileceğini biliyor musunuz? Bu testimizde, ayak parmaklarınızın uzunluğu sayesinde kişiliğiniz ile ilgili bilmediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Birinci olarak size birkaç soru soralım: Baş parmağınız öteki parmaklardan daha mı küçük? İkinci parmağınız baş parmağınızdan daha mı uzun? Küçük parmağını kıpırdatabilir misin? İşte ayak parmaklarınızın uzunluğuna nazaran kişilik testi.

AYAK PARMAKLARINIZ KARAKTER ÖZELLİKLERİNİZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?

MISIRLI AYAK KİŞİLİĞİ

Ayak başparmağınız öteki ayak parmaklarından daha büyükse, kişilik özellikleriniz yaratıcı, odaklı ve yenilikçi olduğunuzu ortaya koyuyor. Günlük hayattaki meselelere akıllı tahliller bulma konusunda akıcısınız. Şımartılmayı seviyorsun. Düş üzeresin ve romantizm fikrini seviyorsun. Sen bir tabiat aşığısın. Kolay kolay arkadaş edinebilirsin. Ayrıyeten sıkıntı beşerlerle başa çıkmakta çok güzelsin. Sen çok özel bir beşersin. Tonlarca sır saklayabilir ve ekseriyetle herkesle paylaşmadığınız bâtın derinliklere sahip olabilirsiniz. Ayrıyeten konsantre olmakta zorlandığınız için erteleme eğiliminde olabilirsiniz. Zihninizi farklı yerlere dağılmış halde bulabilirsiniz, bu nedenle bir şeye başlayabilir, lakin birden fazla vakit projeleri yarım bırakabilirsiniz. Başarılı olmak istiyorsanız üstlendiğiniz misyonları bitirmek için öğrenci uygulamayı öğrenmelisiniz. Hayatınızdan ertelemeyi ortadan kaldırmaya karar verirseniz, fikirlerle dolusunuz ve kutunun dışında nasıl düşüneceğinizi biliyorsunuz. Uyanıksınız, hangi gayretlerde, projede yahut hangi bahiste seçerseniz seçin başarılısınız.

Temel kişilik özellikleri: Yaratıcı, odaklı, yenilikçi, tabiat sever, özel insan, fikirlerle dolu, hayalperest, romantik.

Baş parmağınız öteki parmaklarınızdan daha küçükse, çok misyonlu bir ustasınız. Ayak başparmağının tersine, işleri vaktinde bitirme konusunda epey verimlisiniz. Yetenekli bir planlayıcısınız, bu nedenle büyük olasılıkla amaçlarınızı ve hedeflerinizi takip edersiniz. Ayrıyeten insanları planlarınıza uymaya ikna etmekte güzelsiniz. Müzakere etme ve yetki verme konusunda güzelsiniz, bu da olağanda yapmak istediğinizi elde ettiğiniz manasına gelir.

YUNAN AYAK KİŞİLİĞİ

İkinci parmağınız baş parmağınızdan uzunsa, Yunan ayak kişiliğiniz var. Bakalım ikinci parmağın senin hakkında ne diyor. Ayak baş parmağınızdan daha uzun bir ikinci parmağınız varsa, kişilik özellikleriniz hırslı, yaratıcı, enerjik, sportif ve faal olduğunuzu gösterir. Dahi planlar yapıyorsun ve her vakit bir tıp yaramazlık yapmaya hazırsın. Etrafta olmak eğlenceli. Vakit zaman dürtüsel olabilirsiniz. Her şeyin senin istediğin üzere olmasını seviyorsun. Sen de işveren olabilirsin. Reddedilmekten hoşlanmıyorsun. Yeni maceraları ve yeni projeleri seviyorsunuz. Tıpkı vakitte bir tecrübe aşığısınız. Aklınızdaki anları hissetmeyi ve özümsemeyi seveceksiniz. Olayları yakından deneyimlemek isteyeceksiniz. Şelaleden akan suyla oynayacaksınız. Alakalarda duygusalsınız ancak kırılganlıktan korkuyorsunuz. Lakin sen şehvetli bir aşıksın. Bazen, bilhassa kışkırtıldığında yahut öz hürmet problemleriyle karşı karşıya kaldığında, partnerinizle rekabet edebilirsiniz. Birinin görüp görebileceği en acımasız ve en soğuk insan olabilirsin. Alaycılıkta akıcısın. Her küçük şeyi not alın.

Temel kişilik özellikler: Hırslı, yaratıcı, enerjik, sportif, faal, dürtüsel, rekabetçi, yaramaz.

ROMA AYAK PARMAĞI KİŞİLİĞİ

Üçüncü parmağınız ikinci ve başparmağınızla tıpkı uzunluktaysa, Roma ayak kişiliğiniz var. Kişilik özellikleriniz, dinamik, mahir ve rastgele bir kadro yahut aile için büyük bir varlık olduğunuzu ortaya koyuyor. Kümeler ortasında sessizce otursanız bile toplumsal bir kelebeksiniz. İnsanların paylaştığı öyküleri dinlemekten zevk alırsınız. Dünya hakkındaki anlayışınızı genişletmek için enteresan ve uygulamalı bir tecrübe buluyorsunuz. Macerayı seviyorsun. Her yerde tabiatıyla bir seyahate çıkacak bir bireysiniz. Seyahat etmek için bir kaşıntınız var. Yeni yerler ve kültürler keşfetmeyi seviyorsunuz. Bunu bilginizi ve IQ düzeyinizi arttırmanın bir yolu olarak görüyorsunuz. Bir şeyleri ya çok uygun yapmak ya da hiç yapmamak üzere bir şeyiniz var. Masaya getirdiğiniz sonuç cinsleri için kıyaslamalar oluşturacaksınız. Ayrıyeten, temel mevzularda bile düzgün giyinme konusunda epeyce tutkulusunuz. Mertsin ve nadiren pes edersin. Bir sonraki atağınızı bulmak için bir gününüz olacak, lakin her kaynak yahut seçenek tükenmedikçe pes etmeyeceksiniz. Amaçlarınızı gerçekleştirmenin ortasında, ekseriyetle tükenmişlikle karşı karşıya kalırsınız.

Temel kişilik özellikleri: Dinamik, mahir, toplumsal kelebek, maceracı, tutkulu, yavuz.

Üçüncü parmağınız başka ayak parmaklarından daha kısaysa, kişilik özellikleriniz rahat bir haliniz olduğunu gösterir. Güç işlerden yahut sorumluluklardan kaçmak isteyeceksiniz. İşinizi sizin yerinize öteki birinin yapmasını isteyeceksiniz. Hiç ödevini diğerine yaptıran çocuklar gördünüz mü? Büyük olasılıkla kısa bir üçüncü ayak parmakları var. Çok tembelsin ve motivasyon eksikliğin var. Bir şey yapmamak için mazeretlerle dolu olacaksınız. Daha hoş şeylerin tadını çıkarmak istiyorsun. Zekalısın ve her vakit işlerini halletmek için bir planın var.

PİNKY AYAK UZUNLUĞU KİŞİLİK

Serçe parmağınız çok küçükse, kişilik özellikleriniz sorumluluk almaktan kaçındığınızı gösterir. Çocuksu bir haliniz var ve çok fazla iş yapmadan yalnızca eğlenmek istiyorsunuz.

Serçe parmağını kıpırdatabiliyorsan, çeşidinin tek örneğisin. İnanılmaz cazibeli bir kişiliğin var. Beşerler üzerindeki etkinizin büsbütün farkında değilsiniz. Kişiliğiniz son derece caziptir, beşerler yalnızca odadaki varlığınız tarafından size çekilir. Bazen öngörülemezsiniz, fakat kontaklarınıza kıymet veriyorsunuz. Anlarınızı en güzel halde yaşarsınız. Maceracı ve bazen de dürtüselsiniz. Rutinlere uzun mühlet dayanamazsınız. Fakat, risk alma yeteneğiniz sizi genel popülasyonun önüne geçirir. Oyunculuk yahut sanat üzere klâsik olmayan mesleklerde bulunma olasılığınız yüksektir.

Temel kişilik özellikleri: Cazip, alımlı, öngörülemeyen, maceracı, dürtüsel, risk alma yeteneği.

Serçe parmağını oynatamıyorsan, yıllarca rutin bir hayat yaşıyorsun. Bir şirkette ülkü olarak on yıl çalışacaksınız. Alışılmadık meslek yollarına girmezsiniz. Ana akım mesleklerle gideceksiniz. İddia edilebilir, emniyetli ve sadıksınız. Spontane maceralı bir seyahate çıkmadan evvel iki defa düşüneceksiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.