6 aylık hamile Aslı Enver’in sevindiren açıklama! Kızına vereceği isim…


Geçtiğimiz aylarda evlenen ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de belli oldu. Havaalanında görüntülenen ünlü oyuncu bebeğiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

12 Kasım’da ikinci defa evlenen güzel oyuncu Aslı Enver, bir hafta içinde iki büyük mutluluk yaşadı. Sade bir törenle evlenen Enver’in bir kız bebek beklediği öğrenildi. İlk kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan ünlü oyuncu bebeğini İngiltere’nin Londra şehrinde doğurmaya yönelik çıkan haberlere son noktayı koydu.

ASLI ENVER’DEN BEBEKLE İLGİLİ İLK AÇIKLAMA!

6 aylık hamile olan Enver’in eşiyle birlikte Londra’dan döndüğü sırada havaalanında görüntülendi. Kız bebek bekleyen ünlü oyuncu bebekle ilgili sorulan soruları ilk kez cevapladı. Sevilen oyuncu bebeğini Türkiye’de doğurmak istediği ve ‘Londra’ya sadece gezmeye gittiğini açıkladı.

İlk kez annelik heyecanı yaşayan Enver, ‘Doğum için doktor hangi yöntemi uygun görürse o olacak. İnşallah normal doğum olur’ dedi.

İSİM HENÜZ BELLİ DEĞİL!

İsim konusunda henüz karar vermediklerini söyleyen güzel oyuncu; “İsmi net değil. Şimdi bir isim söylerim sonra başka bir şey koyarım… Birkaç isim arasında kararsızız. Süreç gayet güzel gidiyor, heyecanlıyız. Aşerme durumum olmadı.” ifadelerini kullandı.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

Ayaklıgazete’nin haberine göre; Aslı Enver’in bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.

Aslı enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı

AŞERME VAR MI DİYE SORULMUŞTU

Enver, gazetecilerin “Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti belli oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?” sorularına, “Hamilelik güzel gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti belli değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, güzel geçiyor” yanıtını verdi.

Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun yakın çevresi de şimdiden bebek heyecanı ve telaşına giriş yapmış durumda.

aslı enver hamile

SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI!

2 aylık hamile olan Enver son yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Setlere ara veren ünlü oyuncu saçlarındaki beyazlar dikkatlerden kaçmadı. 

aslı enver son hali

OYUNCULUĞA ARA VERDİ

Anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Enver’in, hamilelik sürecinde oyunculuk mesleğine ara verdiği öğrenildi. Enver, hamile olduğunu öğrenince sağlığını riske atmamak için anlaştığı dizi projesinden ayrılarak rekor tazminat ödemek zorunda kaldı.

REKOR TAZMİNAT

Enver, projeden çekildiği için iddiaya göre 15 bin dolar (280 Bin TL) tazminat ödediği öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Kardeşini kaybeden Alişan’dan yürek burkan itiraf!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir