2022 KPSS Forrest Gump sorusunun yanıtı nedir? Forrest Gump’ta Tom Hanks’i kim seslendirdi?

Bugün tamamlanan 2022 KPSS Genel Kültür ve Yetenek Sınavı’nda adayların karşısına çıkan “Forrest Gump” sorusu büyük bir merak konusu haline geldi. İşte arama motorlarında hızla araştırılan “Forrest Gump filminde Tom Hanks’i kim seslendirdi?” sorusunun yanıtı…

Yeniden düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın (KPSS) ilk oturumu olan Genel Yetenek-Genel Kültür sınavı bugün tamamlandı. Sınavın ardından birçok kişi arama motorlarında sınav sorularının cevabını öğrenmek için hızla arama yapmaya başladı. 

KPSS

Sınavda en çok cevabı merak edilen konu ise kült sinema filmi Forrest Gump hakkında sorulan “Forrest Gump filminde Tom Hanks’i kim seslendirdi?” sorusu oldu. Dünyaca ünlü aktör Tom Hanks‘i seslendiren sanatçı pek çok kişi tarafından büyük bir merak konusu haline geldi. 

Tom Hanks Forrest Gump

Brad Pitt, Tom Hanks, Mel Gibson, Tom Cruise ve John Travolta gibi tanınmış Hollywood aktörlerini ve animasyon karakterlerini seslendiren Sungun Babacan, Forrest Gump filminde Tom Hanks’i seslendirdi. 6 Ağustos 2022’de İstanbul’da yaşama gözlerini yuman Babacan aynı zamanda Batman Begins fiminde Christian Bale’in sesiydi.

Sungun Babacan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Oktay Kaynarca’dan hüzünlendiren çocuk itirafı! ‘Şimdi ki aklım olsaydı…’

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.